Portativ Boom Lift

Portativ Boom Lift
Mahsulot detali

portativ bomni ko'tarish

Ushbu mahsulotning asosiy kuchi dizel dvigatelidir. Uning oddiy tuzilishi va juda yuqori kuchi balandlikda ishlashni osonlashtiradi. Yuk ko'tarish balandligi 20 metrdan oshadi. Ushbu mahsulot bizni har doim Janubi-Sharqiy Osiyo, Janubiy Osiyo, Hindiston va Rossiyada juda mashhur qildi. Yaxshi soting. Uning narxi juda past bo'lgani uchun noyob dizayni uni erkin harakatlanishiga imkon beradi va&# 39 mahsulotini kengaytiradi va biz doimiy ravishda takomillashib boramiz va uning ishlashi doimiy ravishda optimallashtirilmoqda.

组图3


批量图(1)

ModelSPBL 8SPBL 10. 5SPBL 12.5SPBL 13SPBL 14
Maks. Ish balandligi (m)9.5121414.516
Maks. Platformaning balandligi (m)810.512.51314
Platforma hajmi (mm)850*650*1000850*650*1000850*650*1000850*650*1000850*650*1000
Yuk ko'tarish hajmi (kg) (har bir mijoz uchun' so'rov bo'yicha)160-200 160-200160-200160-200160-200
Maks. Gorizontal erishish (m)2.52.53.844.2
Burilish (°)360360360360360
Sayohat tezligi (km / soat)15-3015-3015-3015-3015-30
Olib tashlash tezligi (mm / s)50-9050-9050-9050-9050-90
Umumiy uzunligi (mm)41004100480051005100
Kengligi (mm)17001700210022002200
Umumiy balandligi (mm)27002700305032503250
Sof vazn (kg)16001600170018001900
Boshqarish rejimiYuqori va pastki ikki tomonlama tugmalarni boshqarish (yuqoriga / pastga / aylantirish)
Qo'llab-quvvatlash rejimiAvtomatik gidravlik oyoq (har bir oyoq alohida o'rnatilishi mumkin)
Ish bosimi (deputatlar)10
Shamolga chidamliligi tasnifi≤ 6 darajasi
Skelet materiallari100 * 150 * 5 120 * 140 * 5 To'rtburchakli to'rtburchak naycha
Shassi14 # xalqaro kanal po'lati
Platforma materiallari14 # Xalqaro kanal po'lati / 3 mm qovurg'ali plastinka


Hot Tags: portativ bum lift, Xitoy, ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika, sotib olish, arzon, arzon narx, stokda, sotish uchun
Fikr-mulohaza

You Might Also Like